Okręgowy Zjazd Delegatów

Prezydium

 Imię i nazwisko
1.Anatol Surowiec
2.Sławomir Gołaszewski
3.Andrzej Gołembiewski
4.Alicja Milewska


Delegaci

 

Nazwisko

Imię

Koło Łowieckie

1

Abramowicz

Jerzy

Jeleń Milejczyce

2

Aleksiejczuk

Jerzy

Ryś Białystok

3

Arciszewski

Paweł

Leśnik Białystok

4

Auchimik

Janusz

Żubr Sokółka

5

Bielski

Mirosław

Łoś Mońki

6

Birycki

Sergiusz

Łabędź Narew

7

Boguszewski

Henryk

WKŁ Jeleń Nurzec

8

Bołkun

Kazimierz

Ryś Bielsk Podlaski

9

Bozik

Krzysztof

Przepiórka Księżyno

10

Bozik

Piotr

Przepiórka Księżyno

11

Bryndza

Stanisław

Orzeł Białystok

12

Bućko

Marek

Łoś Białystok

13

Bućko

Marek

Podmuch Białystok

14

Chmielewski

Janusz

Żuraw Brańsk

15

Chodak

Jan

Orzeł Orla

16

Chotecka

Anna

Leśnik Białystok

17

Chromiński

Andrzej

Jeleń Milejczyce

18

Chwieroś

Lech

Głuszec Białystok

19

Ciesnowski

Mirosław

Łabędź Narew

20

Ćwik

Jarosław

Leśnik Białystok

21

Danieluk

Jacek Jan

Knieja Białystok

22

Daszkiewicz

Stanisław

Łoś Mońki

23

Dąbrowski

Piotr

Jenot Michałowo

24

Dmitruk

Jerzy

Tur Białystok

25

Dobrowolski

Tomasz

Sokół Supraśl

26

Ferenc

Adam

WKŁ Jeleń Nurzec

27

Glad

Marek

Puszcza Białowieża

28

Godlewski

Jan

Podlasiak Bielsk Podlaski

29

Gołaszewski

Sławomir

Cyranka Łapy

30

Gołembiewski

Andrzej

Boruta Białystok

31

Goździewski

Rafał

Knieja Białystok

32

Grzywińska

Maria

Łabędź Narew

33

Gudel

Krzysztof

Kaczor Białystok

34

Gurowski

Kamil

Leśnik Białystok

35

Herman

Paulina

Kaczor Białystok

36

Hornostaj

Wojciech Henryk

Żubr Hajnówka

37

Iwaniuk

Piotr

Mały Orlik Juchnowiec

38

Jabłoński

Zdzisław

Cyranka Łapy

39

Jakubowicz

Czesław

niestowarzyszony

40

Jankowski

Tomasz

Dąb Dąbrowa Białostocka

41

Januszewski

Mieczysław

Bór Białystok

42

Januszyk

Zbigniew

Granica Białystok

43

Józwowicz 

Tomasz

Bóbr Białystok

44

Kalinowski

Zdzisław

Tur Suchowola

45

Karbowski

Jan

Dzik Czeremcha

46

Kazimierowicz

Jerzy

Sokół Sokółka

47

Kicel

Jarosław

Żubr Hajnówka

48

Kiczuk

Tomasz

Sokół Sokółka

49

Koczuk

Jerzy

Jeleń Milejczyce

50

Koncewicz

Dariusz

Podmuch Białystok

51

Kondrat

Jerzy

Kuna Siemiatycze

52

Koniuch

Leszek

Orzeł Orla

53

Koronkiewicz

Andrzej

Sokół Supraśl

54

Kościuczyk

Krzysztof

Las Białystok

55

Kowalczyk

Arkadiusz Michał

Żubr Hajnówka

56

Kownacki

Adam

Podlasiak Bielsk Podlaski

57

Kozłowski

Adam

Podgorzałka Białystok

58

Kozłowski

Szczepan

Żuraw Brańsk

59

Krajewski

Marek

„Łoś” z/s w Zambrowie

60

Krasowski

Dariusz

Słonka Katrynka

61

Krukowski

Waldemar

Rogacz Deniski

62

Kryński

Stanisław

Jarząbek Białystok

63

Krysztopik

Przemysław

Knieja Białystok

64

Kuczyński

Bogdan

Ryś Białystok

65

Kuna

Mikołaj

Rogacz Deniski

66

Kuryło

Mikołaj

Żubr Sokółka

67

Kurzawa 

Marek

Struga Warszawa

68

Lech

Piotr

Jarząbek Warszawa

69

Lenczewski

Andrzej

Głuszec Białystok

70

Lenczewski

Maciej

Jarząbek Białystok

71

Leonik

Mateusz

Kaczor Łapy

72

Lesiuk

Bogdan

Cietrzew Gródek

73

Łapuć

Mieczysław

Boruta Białystok

74

Ławreszuk

Marcin

Orzeł Narewka

75

Łempicki

Bernard

Żuraw Brańsk

76

Magnuszewski

Bogusław

Łoś Mońki

77

Maleszewski

Jan

Dzik Czeremcha

78

Matus

Władysław

Bóbr Białystok

79

Mejsak

Mieczysław

Kaczor Białystok

80

Mikulski

Henryk

Granica Białystok

81

Milewska

Alicja

Jedność Białystok

82

Młodzianowski

Paweł

Cietrzew Kleszczele

83

Moczulski

Zdzisław Andrzej

Tur Wołomin

84

Murawka

Igor

Ryś Bielsk Podlaski

85

Nawrocki

Marek

Jeleń Białystok

86

Netter

Jan

„Rogacz” z/s w Ciechanowcu

87

Nieciecki

Cezary

Dzik Tykocin

88

Oksztulski

Mieczysław

Jarząbek Białystok

89

Ortin

Stanisław Waldemar

Dąbrowa Warszawa

90

Ostaszewski

Sławomir

Podlasiak Bielsk Podlaski

91

Pałka

Bogdan

Srebrny Lis Tarczyn

92

Patejuk

Aleksy

Jenot Michałowo

93

Pękacz

Zbigniew

Huta Warszawa

94

Piaszczyński

Krzysztof

Ryś Bielsk Podlaski

95

Piekarski

Michał

Bór Białystok

96

Pienzin

Piotr Radosław

Puszcza Białowieża

97

Piszczatowski

Dariusz

Jarząbek Białystok

98

Płotka

Arkadiusz

Kuna Siemiatycze

99

Raczkowski

Mieczysław

Żubr Sokółka

100

Raj

Zbigniew

WKŁ 335 Przyszłość Warszawa

101

Ratyński

Józef

Orzeł Narewka

102

Rauba

Tomasz

Jeleń Białystok

103

Romańczuk

Adam

Zając Topczewo

104

Ruta

Jarosław

Puszcza Białowieża

105

Rybak

Anatol

Orzeł Orla

106

Saczko

Józef

Przepiórka Księżyno

107

Sakowicz

Jacek

Brzask Warszawa

108

Sawicki

Eugeniusz

Cietrzew Kleszczele

109

Sikorski 

Tomasz

Żbik Zabłudów

110

Skudra

Stanisław

Las Białystok

111

Snarski 

Sławomir

Rogacz Janów

112

Sochoń

Franciszek

Hubert Dąbrowa Białostocka

113

Stankiewicz

Piotr

Las Białystok

114

Stępkowski

Jerzy Józef

WKŁ 303 Wiarus Warszawa

115

Surowiec 

Anatol

Żbik Zabłudów

116

Sylpaczuk

Bogdan

Podgorzałka Białystok

117

Szatyłowicz

Jan

Dzik Czeremcha

118

Szczepański

Jan

Trop Białystok

119

Szmurło

Grzegorz

Zając Topczewo

120

Szulc 

Remigiusz

Jodła Warszawa

121

Szymkiewicz

Jerzy

Bóbr Osowiec

122

Tarasiuk 

Mateusz

Sokół Sokółka

123

Tomulewicz

Radosław

Dzik Białystok

124

Topczewski

Zdzisław

Ryś Białystok

125

Wardecki

Jan

Żbik Zabłudów

126

Wasilewski

Jerzy

Łoś Mońki

127

Wawrzyniak

Piotr

Leśnik Białystok

128

Wojewnik

Dariusz Janusz

Trop Białystok

129

Zagrzywiec

Grzegorz

Cietrzew Gródek

130

Zalewski

Robert

Łoś Dobrogoszcz

131

Zapisek

Piotr

Orzeł Białystok

132

Zawiślak

Piotr

Bóbr Osowiec

133

Zgierun

Sylwester

Cyranka Drohiczyn

134

Zubka

Gerard

Łoś Warszawa

135

Zyśkowski

Wojciech

Dzik Białystok

136

Żukowski

Jan

Trop Białystok

137

Żukowski

Jarosław

Knieja Białystok

Zespół Nadzorczo-Kontrolny

LPImię i nazwisko i funkcja
1Mieczysław Oksztulski
2Jerzy Aleksiejczuk
3Zdzisław Topczewski
4Jan Szatyłowicz

Kapituła Odznaczeń

LPImię i nazwisko i funkcja
1Dariusz Piszczatowski
2Mieczysław Mejsak
3Grzegorz Dworakowski
4Mieczysław Oksztulski
5Sławomir Gołaszewski
5Jerzy Dmitruk
6Eugeniusz Sawicki