Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Sportowcy dla strzelnicy

Dnia 12 listopada 2022 na Strzelnicy Myśliwsko Sportowej  na Zielonej koło Grabówki miało miejsce spotkanie członków podlaskich klubów strzeleckich korzystających z obiektu.

Sportowcy własnymi siłami i na własny koszt wykonali przenośne tarczownice oraz dostarczyli farbę  i akcesoria do malowania. W ten sposób chcieli podziękować za umożliwienie im korzystania ze strzelnicy PZŁ.

Grupa 27  osób ochoczo zabrała się do pracy. Zostały poprawione kulochwyty oraz podesty, pomalowano budki sędziowskie na osiach trap i skeet oraz przysłony i budkę sędziowską na stanowisku zając. Zostały również zagrabione liście i sprzątnięte tereny zielone znajdujące się na obiekcie przed nadchodzącą zimą.

Jak powiedzieli zebrani, inicjatywa i wykonane prace są dowodem wdzięczności dla Łowczego Okręgowego  Dariusza Krasowskiego za udostępnienie im obiektu.

Możliwość regularnych treningów na strzelnicy zdecydowanie przekłada się na wyniki w strzelectwie sportowym, dlatego w ramach dobrej współpracy sportowcy zapowiedzieli kolejną taką  akcję na wiosnę.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp