Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Białystok

Pomoc dla Hospicjum

IMG 20200915 WA0012

W dniu 15 września 2020 roku kolega Łowczy Okręgowy Dariusz Krasowski i kol. Prezes K.Ł. „Jedność” w Białymstoku oraz wice przewodniczący Komisji Kultury przy ZO w Białymstoku, Grzegorz Dworakowski w imieniu myśliwych przekazali czeki dla Hospicjum Proroka Eliasza w Michałowie. Środki zostały zebrane na Mistrzostwach Okręgu w strzelaniach myśliwskich.

Należy podkreślić, że to nie strzelanie było tu najważniejsze, lecz cel charytatywny. Najpiękniejszym gestem jest móc pomagać. Zawodnicy pokazali, iż nie jest im obojętny los innych i tak nie szczędząc pieniędzy i amunicji „ustrzelono” kwotę 2.000,00 złotych na potrzeby hospicjum. Natomiast kwota 600,00 złotych została przekazana indywidualnie przez myśliwego, który zajął II miejsce w Klasie Mistrzowskiej.
Podsumowując można rzec, iż pasja, życzliwość, zaangażowanie i współpraca wielu ludzi może przynieść wspaniałe rezultaty, a zorganizowane zawody na długo pozostaną wszystkim w pamięci

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱